Cosmotest - testy i recenzje kosmetyków COSMOTEST Kosmetologia - Odkrywamy Sekrety Kosmetyki KOSMETOLOGIA Makijaż ślubny, makijażystka, wizażystka MICARE
Recenzji: 97     Firm: 38     Opinii: 235    
kremy toniki peelingi
ciało, balsamy, masła, żele
makijaż, cienie, róże, pomadki
łonie i stopy, kulki, kremy, lakiery
włosy, lakiery, pianki, szampony
apachy, perfumy, wody kwiatowe
akcesoria, pędzle
DR.BELTER

Od ponad 30 lat Dr. Clemens Belter w swoim laboratorium w Saksonii tworzy z udziałem najlepszych biochemików najwyższej jakości kosmetyki do twarzy i ciała dla klientek z całego świata. W Polsce marka obecna jest 20 lat.

Współpracuje z najlepszymi gabinetami i ośrodkami SPA. Kolory w logo świadczą o różnorodności, kosmetyki nie są oparte tylko na jednym „cudownym” składniku. Czerpiemy z całego spectrum natury dostępnego na ziemi i w wodzie, inspirują nas kultury Wschodu i Zachodu, co znajduje odzwierciedlenie w składzie preparatów i szerokim menu zabiegów.

Ponad 150 produktów opartych głównie na naturalnych składnikach niezawierających konserwantów tworzy 14 linii, a ich jakość gwarantują sukces współpracującym gabinetom i salonom SPA.

drbeltermaska1
Kategoriaa: Ciało > Twarz
Tagi: , ,


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function wp_gdsr_multi_review_average() in /home/klient.dhosting.pl/k4artcom/cosmotest.pl/public_html/wp-content/themes/cosmotest/taxonomy-marka.php:42 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/k4artcom/cosmotest.pl/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /home/klient.dhosting.pl/k4artcom/cosmotest.pl/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/klient.dh...') #2 /home/klient.dhosting.pl/k4artcom/cosmotest.pl/public_html/index.php(17): require('/home/klient.dh...') #3 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/k4artcom/cosmotest.pl/public_html/wp-content/themes/cosmotest/taxonomy-marka.php on line 42